Artykuły Patryka Witczuk..

Wpis

sobota, 05 października 2013

Sierpniowa rozmowa z Olą Kot (Eska TV)

Pod koniec sierpnia przeprowadziłem wywiad z Olą Kot z Eska TV. 

Rozmowa była już zamieszczona na jednym z serwisów, ale pomyślałe, że tutaj też może być!

 

Witaj, Olu. Na początek może powiedz coś o sobie.
-Nazywam się Ola Kot, pochodzę z Bielska-Białej ale aktualnie mieszkam we Wrocławiu.

Pracujesz w stacji jakże znanej i lubianej - Eska TV. Kiedy do niej trafiłaś i co Cię skłoniło do pracy w telewizji ?
-W 2009 roku była w finale Miss Polski i wtedy zobaczyłam telewizje od kuchni i bardzo mi się spodobało. A 2,5 roku temu koleżanka napisała mi o castingu do eska tv, a ja pomyślałam że nie mam nic do stracenia, pojechałam do Wrocławia, wygrałam casting i do tej pory pracuję w eska tv.

Co Ci się najlepiej podoba w tej pracy ?
-Cieszę się z tego że zawsze się coś dzieje, wiadomo każdy musi czasem odpocząć, ale ja po jednym dniu nic nie robienia jestem zmęczona odpoczywaniem :)

A czy zabiera to trochę czasu ?
-Jasne, jak w każdej pracy trzeba poświęcić czas, ale lubię swoją pracę, lubię podejmować wyzwania, im mniej wolnego czasu, tym lepiej dla mnie. Jeszcze przyjdzie czas na odpoczynek.

Nie tak dawno podróżowałaś razem z Kasią, do Chorwacji i innych krajów. Jak było ?
-Program Summer City zawsze w wakacje zapewnia nam podróże, co nas bardzo cieszy, Chorwacje już znam i chętnie tam wracam za to w tym roku pierwszy raz w życiu byłam w Grecji i bardzo mi się spodobało, na pewno wybiorę się tam jeszcze raz.

Utrzymujecie ogólnie taki większy kontakt, poza pracą ?
-Z Kasią bardzo się lubimy i mamy ze sobą stały kontakt, można wręcz powiedzieć że rozumiemy się bez słów, dzięki czemu bardzo fajnie się nam prowadzi programy. Zawszę jest dużo śmiechu i zabawy, bo czujemy się dobrze w swoim towarzystwie :)

Gdyby ktoś chciał kiedyś pracować w telewizji, co byś takiej osobie doradziła ?
-Przede wszystkim trzeba pokonać stres bo kiedy człowiek się stresuje przestaje być sobą, a potem myśli o tym że to wszystko mógł powiedzieć,zagrać, czy zaśpiewać inaczej. Ale to nie jest tak że nie ja się nie stresuję, bo na EMA (EskaMusicAwards - przyp. red.) w tym roku podczas wręczania nagrody przeżyłam stres życia :)

Są wogóle jakieś negatywne strony tej pracy ?
-Nie narzekam na moją pracę, więc nie widzę negatywów, może czasami jest kłopot z zaplanowaniem sobie tygodnia, ale jakoś sobie z tym radzę.

Twoje cele na najbliższe lata...
-Od października mam w planach studia dziennikarskie, ale zobaczymy czy uda się z tym wystartować, mam nadzieję że tak bo to mój główny cel. Ale innych planów raczej nie mam,
staram się żyć dniem dzisiejszym jak zakończę edukacje pewnie wtedy wyznaczę sobie jakiś nowy cel.

Może teraz pytanie o sport. Jaki sport/sporty uprawiasz ?
-Całe gimnazjum i liceum grałam w siatkówkę, kocham ten sport, ale niestety już nie gram bo nie mam gdzie ani z kim, mało kto z moich znajomych gra w siatkówkę profesjonalnie. Każdy poszedł w swoją stronę, ale mam nadzieję że kiedyś uda się zebrać ekipę znajomych żeby pograć jak za starych dobrych czasów, kiedy grało się codziennie :)

A na piłce nożnej się znasz ?:)
-Wiem co to spalony hehe, ale po kilku meczach reprezentacji Polski jakoś nie cieszy mnie oglądanie piłki nożnej. Ale jakiś czasem temu byłam na meczu śląska Wrocław i byłam zachwycona nie tylko pięknym stadionem we Wrocławiu, ale także fajnym widowiskiem i co najważniejsze wygranym meczem Śląska.

Jaki, Twoim zdaniem, program w Eska TV, jest najlepszy ?
-W eska tv mamy różne programy każdy znajdzie coś dla siebie, ja jako fanka hip-hopu uwielbiam raptime, i hip-hop top 10 :)

Olu, wracając do Twoich "początków" w Esce, powiedz, jakie emocje towarzyszyły pierwszemu wystąpieniu przed kamerą ?
-Byłam zestresowana, ale podeszłam do tego spokojnie dobrze wiedziałam, że przecież nie nagrywamy na żywo i spokojnie można wszystko powtórzyć.

Jakie jest Twoje ulubione motto ?
-"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

Najbardziej denerwuje Cię u innych... ?
-Ciężko powiedzieć co mnie najbardziej denerwuję bo są rożne sytuację w życiu kiedy nie potrafię zrozumieć innych ludzi. Za to cenię w ludziach niezależność, uważam, że każdy powinien do tego dążyć w życiu.

Co było najzabawniejszym wydarzeniem z Twoim udziałem, odkąd jesteś w Eska TV ?:)
-Ciężko opisywać takie sytuacje bo nie będzie to na tyle śmieszne co wtedy w danej sytuacji. Ale będąc w Grecji prowadziłyśmy program stojąc koło osiołka i w pewnym momencie osioł chciał ugryźć Kaśki udo. Kasia odskoczyła z krzykiem na bezpieczną odległość, było zabawnie ale jakoś udało nam się skończyć to wejście :)

Co powiesz na koniec graczom ManagerZone i czytelnikom TZ ?
-Życzę Wam tego o czym sobie po cichu marzycie :)

 

>> Patryk Witczuk

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
patryk6527
Czas publikacji:
sobota, 05 października 2013 22:04

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam
zBLOGowani.pl
Blogi