Artykuły Patryka Witczuk..

Wpis

środa, 05 lutego 2014

Kontrowersyjna LoLo Jones..

Kontrowersyjna LoLo Jones..

Kilka dni temu, podano nazwiska zawodniczek, które będą reprezentować Stany Zjednoczone na Igrzyskach Olimpijskich w Rosyjskim Soczi w bobsleju. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jedno małe ale.. Chodzi o to, że jedną z 8 zgłoszonych pań, jest LoLo Jones. Ładna sportsmenka, która w 2008 i 2012 roku występowała na igrzyskach, ale tych.. letnich.
Tak, Jones była (i jest) płotkarką. W 2008 roku, w Pekinie (Chiny), Lori, bo tak brzmi jej prawdziwe imię (LoLo to pseudonim), przez znaczną część biegu, prowadziła, ale wywróciła się na przedostatnim płotku i na metę dobiegła ostatecznie jako 7.. Bardzo się tym wówczas przejęła.Z powodu jej powołania, zdenerwowały się inne zawodniczki, które na Igrzyska nie pojechały, właśnie jej kosztem. Mimo, że mają większe doświadczenie i lepsze wyniki od Jones.. Wśród tych "oburzonych", była między innymi Emily Azevedo, którą natomiast ogłoszono rezerwową. Ta jednak odmówiła takiej "roli" i zrezygnowała z występów na IO, a podczas ogłaszania nominacji, wyszła z sali.


Co jeszcze powiedziała Azevedo? - Powinnam ciężej pracować na Twitterze, a nie na siłowni - powiedziała. Dlaczego? Może dlatego, że LoLo ma 375 tysięcy śledzących fanów (Emily - ok. 2 tysiące). LoLo Lori Jones, jedzie do Rosji jako pchacz/hamulcowa. I choć miała już dwa wypadki na trasie (pierwszy w grudniu), nie poddaje się i chce walczyć dalej.Postać tej Amerykanki, wzbudza kontrowersje nie tylko sportowo, ale także prywatnie. Rozbierała się dla "ESPN Magazine", w Body Issue (jak Radwańska).. Ale także wyznała w stacji HBO, że jest.. 30-letnią dziewicą, chrześcijanką randkującą w sieci i z trudem broniącą swego dziewictwa. Powiedziała, że zrobi "to" dopiero po ślubie i że będzie to jej prezent dla tego "jedynego".. Choć jest to trudne, jak podkreślała.
Ciekawe, jak Jones spisze się na samych Igrzyskach w Soczi..

Patryk Witczuk

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
patryk6527
Czas publikacji:
środa, 05 lutego 2014 17:52

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam
zBLOGowani.pl
Blogi