Artykuły Patryka Witczuk..

Wpis

poniedziałek, 19 stycznia 2015

Wywiad z Anną Durką z Matura to Bzdura!

Przed Wami pierwszy w roku 2015 wywiad na blogu mym. Moją rozmówczynią, jest.. Ania Durka, którą z pewnością kojarzycie z jakże znanego "Matura to Bzdura". Przeczytajcie cały wywiad dowiedzcie się, co Ania sądzi o maturze, jakich ludzi ceni sobie najbardziej i czy zgodziłaby się na jeszcze jedną sesję w męskim magazynie. To i inne właśnie w tym wywiadzie. Czytamy.


Witam Cię Aniu. Dzięki, że zgodziłaś się na tę rozmowę.
-Witam, to ja dziękuję za zainteresowanie oraz cierpliwość..:)

Zaczynamy. Prowadisz "Matura to bzdura". Jak się to wszystko zaczęło, co związane z tym YouTube'owym programem?
-Mój wtedy obecny szef w firmie w której pracowałam podrzucił mi info odnośnie castingu. Uznałam, że warto spróbować. Udało się. Wygrałam casting i zaczeliśmy nagrywki.

Pewnie ciekawi to większość osób oglądających "Matura to bzdura" - czy Ty znasz odpowiedzi na wszystkie zadawane tam pytania? [;)]
-Muszę znać odpowiedzi układając pytania wraz z ekipą MTB:)

Aniu, czy według Ciebie, matura nie jest w życiu potrzebna i powinno jej w naszym kraju nie być, a wszystkie osoby, które chciałyby studiować, powinny to robić, ale bez tego "papierka"?
- Totalna bzdura. Sama kontynuuję naukę. Są zajęcia w których papier to poboczna sprawa. Wystarczy talent:) Natomiast w moim przypadku papier w jednej z ważniejszych chwil w moim życiu zaważył. Policja. Udało się choć niska ilość punktów zmusiłaby mnie do przeprowadzki do Waw. A tego nie "zniesę" :)Pare miesięcy później wyszło MTB. Nie żałuję decyzji. Żyje się raz. Warto posmakować życia.

Jesteś dobra z matmy?
-Matma to moja pięta Achillesa. Nie lubię, nie lubię, nie lubię:)

Teraz zbaczając z tematu programu. Wzięłaś udział w rozbieranej sesji dla magazynu "CKM". Od razu przyjęłaś propozycję miesięcznika, czy trochę czasu minęło, zanim się na sesję zdecydowałaś?
-Sesja do CKM była jedną z wielu sesji w moim życiu. Chwilę zajęło zanim się zdecydowałam. Odbyłam w domu poważną rozmowe z osobą, której zdanie jest dla mnie decydujące. Był na nie. Zaproszono nas na rozmowę z redaktorem naczelnym. Doszliśmy do konsensusu i pare dni później odbyła się sesja choć z jaaaakim marudzeniem:)

Wiele kobiet mówi, że ciężko byłoby im pozować nago przed fotografem. Nie czułaś skrępowania, gdy obcy dla Ciebie facet, robił Ci zdjęcia?
-Nie odczuwam takiego skrępowania. Do what u got do do. Przy profesjonalnym teamie jest to zwykła robota. Stylista zasnął podczas zdjęć - taka sytuacja:) Musisz kiedyś sprawdzić od wewnątrz taką sesję. Założe się, że masz zupełnie mylne zdanie:)


A czy gdybyś ponownie otrzymała propozycję podobnej sesji, niekoniecznie do CKM, to czy byś się na nią zdecydowała?
-Rozważyłabym za i przeciw choć wolałabym coś bardziej ambitnego ukazującego w całej okazałości mój charakter ...nie cycki. Choć jestem dumna ze swojego ciała. Pracuję nad nim intensywnie więc można powiedzieć, że "czemu sie nie pochwalić" haha żarcik!

Z tego co wiem, Twoja okładka podobała się czytelnikom.
-Usłyszałam same miłe opinie, choć może z tymi złymi ktoś się teraz kisi:)

Słyszałem, że jesteś współwłaścicielką Olsztyńskiego "Dynamitu". Powiesz coś więcej na ten temat?
-Prowadzę z koleżanką grupę hostess, modelek i fordanserek. Ja zajmuję się stroną handlową, Kinga trzyma grupę dziewczyn w ryzach.
Nie jest to agencja eventowa, choć do takiej rangi chciałybyśmy urosnąć. Mamy potencjał, mamy jaja, wystarczy tylko chwila cierpliwości, choć w moim słowniku takiego słowa brak:)

Jakich ludzi cenisz sobie najbardziej?
-Hm..na ogół jestem aspołeczna, mam takie wrażenie od paru lat .. Gdy moje zwoje mózgowe po młodzieńczych latach zaczęły pracować poprawnie he i nie rozpraszają je już hormony he czuje, że ze światem jest coś nie tak. Nie będę męczyć Cię polityką, czyli tym co dziwi mnie najbrdziej hehe w sensie JAK TO ALE DLACZEGO..KTO NA TO POZWOLIł? Zachowania międzyludzkie..każdy robi coś pod kogoś, dostosowuje się, bo tak trzeba, tak wypada, tzn, że nie żyjesz. Dopasowujesz się, egzystujesz i wpasowujesz się w ramy, które taki sam człowiek jak Ty wyznaczył, BO TAK. ?! Pieprze ramy, skroje sobie swój skrawek i zapraszam.

A jaki jest Twój ideał mężczyzny?
-Męski kipiący testosteronem zwierzak-czub, porywczy, wariat rozumiejący mnie bez slów, z którym pogadam o dupie maryny , który zrozumie, doceni i zawsze będzie dwa kroki ze mną by czuwać nad bezpieczeństwem swojego maleństwa, bo tak chce się przy nim czuć...tzw druga połówka. Mam ją.

Aniu, masz jakieś cele na następne miesiące?
- Cel jest taki jak zawsze. Robić to, co się kocha. Uruchamiam powoli swój kanał Anna Durka Lifestyle. Będzie tam wiele pierdół jak to na YT:) Bawię się tym. Możliwa przeprowadzka do Wrocławia. Lubię, gdy mnie życie zaskuje pozytywnie, jeśli negatywnie to jestem na to przygotowana.

Masz kilka tatuaży. Ile miałaś lat, gdy robiłaś sobie pierwszą "dziarę" i co to takiego było?
-Pierwsze były całe plecy. Miałam 24 lata. Skrzydła. Cenię sobie wolność, mam własne ścieżki. Po dziadku dusza artysty. Taki często ze mnie młody Werter.

Masz jakieś życiowe motto?
-Kieruję się duszą i wierzę, że to co dajesz wróci do Ciebie. Staram się spędzić życie tak by niczego nie żałować. Sumienie moim przewodnikiem.

Pójdziesz na Wybory Samorządowe?
-Nie. Chętnie wymieniłabym naszą władzę na..inną.. Zadziwiają mnie posunięcia polityków. Jestem za wolnością w swoim domku, cześć i czołem. Drażnią mnie" zakazy, nakazy nadużywanie władzy " czemu płacę na NFZ, która czeka aż zdechnę w kolejce i i tak się nie doczekam.. Dlaczego podatki są tak wysokie. Czemu zakazy obowiązujące w PL nie obowiązują w innych krajach.. Nie wspomnę już o "marihuanenie " ha możnaby zrobić stand up o tym co się tu wyprawia... :>Absurdy..Jeśli byłaby opcja usuń, wcisnęłabym bez zastanowienia.

A może sama będziesz kiedyś kandydowała? Czy polityka nie jest za bardzo czymś, co Cię kręci?
-Polityka zaczyna mnie kręcić, odkąd biernie patrzę na działania w Syrii.. Myślę, że z gołą dupą z okładki gazety do polityki.. to droga nie do przejścia, jeśli się uprę.. who nows. Anka z YT, a Anka w pracy to dwie rózne osoby. Jest czas na luz i jest czas na prace.

Czym najłatwiej Cię zadowolić? I dlaczego?
-Nie wiem o jakie zadowolenie pytasz haha ale jesli o ogólne to zadowoliłbyś mnie zniknięciem feministek. Nie lubię nosić reklamówek a, że wyrwały się przed szereg.. hehe to, że mam cycki nie znaczy, że jestem feministką my God he. Marzę o czasach rycerzy he miałby kto reklamówki nosić:P
Tak na serio ciężko mnie zadowolić, a to dlatego że jestem marudą:P

Dobrze, Aniu. Jeszcze raz dziękuję, życzę Ci wszystkiego najlepszego i pamiętaj - Matura to Bzdura! [:)]
-Dziękuję za rozmowę!:) Moc uścisków!


>>Wywiad: Patryk Witczuk

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
patryk6527
Czas publikacji:
poniedziałek, 19 stycznia 2015 19:02

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam
zBLOGowani.pl
Blogi