Artykuły Patryka Witczuk..

Wpis

niedziela, 17 stycznia 2016

O mojej pasji i jej etapach

Pisarskie marzenie - spełnione

 


 

Pisać lubiłem odkąd tylko pamiętam, uzupełniałem pamiętniki, zapisywałem zeszyty i tak dalej. W 2013 roku, w lipcu, tuż po 18-tych urodzinach pojawiła się szansa dołączenia do profesjonalnego serwisu - Logo24.pl i tak się zaczęła moja przygoda. Napisałem kilka tekstów, czas spędzony w tym serwisie wspominam bardzo dobrze i dziękuję bardzo Maciejowi Kabsch za wprowadzenie i wszelkie wskazówki.

W sierpniu tego samego roku, postanowiłem założyć własnego bloga, może i źle zrobiłem, że bardziej pisałem o samym sporcie, a mniej w innych kategoriach. Teraz postanowiłem, że dojdzie do wielkich zmian, od wyglądu bloga, po treści. Ten post, który właśnie czytacie, jest pierwszym w tym roku i pierwszym od... sierpnia. Po prostu miałem sprawy ważniejsze od blogowania o wszystkim i o niczym. Dlatego mówię - czas zmian nadejdzie, wprowadzę nowe działy, będę pisał w innym stylu i myślę, że będzie się wam lepiej podobało. Następnie miałem niedługi epizod w serwisie Banzaj.pl. To także był całkiem rozpoznawalny portal.

Przechodząc dalej, w 2014 roku mój blog dotarł już do coraz większego grona odbiorców - tysiąc fanów został przekroczony. Przeprowadzałem wywiady z Adrianem Harasimem (Eska), Olą Kot (Eska TV), Bereniką Nienadowską (mistrzynią Pole Dance, która już po rozmowie została finalistką Mam Talent), Angeliką Pych (Ring Girl KSW), Pauliną Bagłaj (blogerka "Ciuchy i nie tylko") czy z Eweliną Bochnik (także znana blogerka "Styleev"). Myślę, że ten rok był bardzo dobry dla mnie, jednak nie znalazłem dla siebie miejsca w żadnym serwisie i redakcji. Tak minął ten właśnie rok.

Rok 2015 zacząłem od wywiadu z Anią Durką, prowadzącą YouTube'owy program "Matura to Bzdura TV", która teraz jest w ekipie "Ponkersów". W tym samym roku zaczęło się pojawiać mniej wpisów na blogu. W maju zacząłem współpracę z moim lokalnym tytułem prasowym - "Tematem Szczecineckim". Piszę tam nadal, głównie o sporcie, wykonuję relacje, robię wywiady.

Napisałem także kilka tekstów dla piłkarskiego serwisu FutbolNews.pl. Do tego na blogu pojawił się wywiad z Angeliką Wątor, złotą medalistką Igrzysk Europejskich w Baku w szermierce!Ten rok był bardzo dobry. Jednak postawiłem sobie cel - chcę coś większego.

Od bardzo dawna marzyłem, by tekst mojego autorstwa pojawił się na łamach jakiegoś znanego, wielkiego magazynu. Właśnie po to się pisze, by się rozwijać i nie zwalniać tempa. Nie będę ukrywał - cieszyły mnie już teksty w "Temacie Szczecineckim", największym w moim mieście portalu informacyjnym i jedyną, najstarszą (od 1989 roku) gazetą. Ale chciałem postawić krok dalej.

I tak właśnie, 14 stycznia 2016 roku, w sprzedaży pojawił się kultowy magazyn "CKM" - "Czasopismo Każdego Mężczyzny". W lutowym numerze znalazł się wywiad mojego autorstwa z Dawidem "Fazą" Fazowskim, miłośnikiem podróży i prawdziwym wariatem, który znowu robi kolejnego szalonego tripa - tym razem po Azji!

Właśnie w tym momencie spełniłem jedno ze swoich wielkich marzeń i bardzo dziękuję całej redakcji tego znango i pierwszego w naszym kraju (od 1998 roku) magazynu, w szczególności sekretarzowi redakcji, Mateuszowi Zielińskiemu.

Mam nadzieję, że wiele sukcesów jeszcze przede mną.

A zatem jeśli jeszcze nie nabyłeś miesięcznika "CKM" - musisz szybko nadrobić zaległości i przeczytać mój wywiad.Patryk Witczuk

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
patryk6527
Czas publikacji:
niedziela, 17 stycznia 2016 20:31

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

trwa inicjalizacja, prosze czekac...polecam
zBLOGowani.pl
Blogi